Strona główna » Agencje Badawcze » HumanGraph

HumanGraph

Adres

Łowicka 19/6 02-574 Warszawa

GPS

52.199807, 21.0059507


HumanGraph

Niezależnie od tego, czy dążysz do rozwoju marki, zwiększenia sprzedaży czy synergii kosztów, dzięki dostarczaniu danych i analiz, HumanGraph wskazuje Ci właściwą drogę do sukcesu. Nasze ponad dwunastoletnie doświadczenie w stosowaniu badań jakościowych oraz ilościowych, zaowocowało wytworzeniem zaawansowanych możliwości badawczych, które zapewniają rozwiązania skrojone na miarę. Za cel stawiamy sobie dostarczenie Ci wszechstronnego spojrzenia na to, co naprawdę napędza Twój biznes wraz z pragnieniami i potrzebami twoich klientów.

Aby wyjść naprzeciw oczekiwaniom i umożliwić Ci unikalny wglądu w świat nieartykułowanych wyborów umysłu konsumenta, w 2016 roku uzyskaliśmy technologię Bioscope®. Jej innowacyjność polega na czerpaniu z tradycyjnych technik badawczych oraz pomiarów biometrycznych, co zwiększa ilość otrzymanych w ten sposób danych ilościowych oraz jakościowych. Sprawia to, iż posiadamy jedyne w swoim rodzaju narzędzie pozwalające na podjęcie każdego wyzwania badawczego, aby pomóc Tobie w podejmowaniu świadomych i odważnych decyzji biznesowych.

Naszą mocną stroną jest różnorodność oraz wysokie kwalifikacje ludzi tworzących nasz zespół, którzy skupiają swoją uwagę i umiejętności na Twoich potrzebach. Ponadto, jako HumanGraph stworzyliśmy rozległy ekosystem profesjonalistów oraz narzędzi z branży, pomagających nam w poszerzaniu horyzontów i dostosowywaniu możliwości zespołu do projektów o dowolnym zakresie.

Opinie Google

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *