Strona główna » Agencje Badawcze » Biostat

Biostat

Adres

Aleje Jerozolimskie 96, Warszawa 00-807

GPS

52.2225651, 20.9784998


Biostat posiada status jednostki naukowej nadany przez Ministra Przedsiębiorczości i Technologii. Pracujemy rzetelnie od 15 lat. Realizujemy projekty B+R, badawcze i cyfrowe skierowane do środowisk naukowych, biznesowych i medycznych w oparciu o nasze systemy takie jak: eCRF.bizTM, LabSites, SurvGo, Cati-system czy Medfile oraz dedykowane autorskie rozwiązania dostosowane do indywidualnych potrzeb.
Kompleksowo wspieramy naszych Partnerów w innnowacyjnych projektach badawczo-rozwojowych, cyfryzacji i optymalizacji procesów biznesowych.

Działalność B+R:
Projektowanie innowacyjnych programów i aplikacji wspierających cyfryzację służby zdrowia (Medfile) oraz badania kliniczne (eCRF).
Niekomercyjne Badania Kliniczne. Badania naukowe i analizy statystyczne: granty, badania naukowe i publikacje międzynarodowe.
Prace badawcze i rozwojowe badań klinicznych i przedklinicznych, realizowane we współpracy z firmami farmaceutycznymi.
Badania i analizy bezpieczeństwa i skuteczności nowych leków, urządzeń i terapii przed ich wprowadzeniem do obrotu.
Rejestry Medyczne.
BioStat to interdyscyplinarny zespół, w skład którego wchodzą naukowcy, analitycy, biotechnolodzy, menadżerowie i innowatorzy IT zajmujący się zagadnieniami praktycznego zastosowania innowacyjnych rozwiązań badawczych w biznesie.

Opening Hours

Poniedziałek

08:30-16:30

Wtorek

08:30-16:30

Środa

08:30-16:30

Czwartek

08:30-16:30

Piątek

08:30-16:30

Sobota

Zamknięte

Niedziela

Zamknięte

Opinie Google

luki pukiluki puki
15:40 06 Feb 23
Super firma fajnie ludzie
A KA K
18:16 18 Dec 22
Firma tragedia. Jeśli masz zamiar tam pracować - uciekaj jak najdalej.
Calisto MoonCalisto Moon
13:34 28 Feb 19
Bardzo innowacyjna firma! Dzięki ich rozwiązaniom może rozwijać się farmacja i medycyna, a w Polsce i w Europie mamy wielu młodych, zdolnych naukowców i medyków, którzy chętnie współpracują w zakresie badań klinicznych. Oby tak dalej BioStacie!
Patrycja MagieraPatrycja Magiera
12:36 19 Feb 19
Bardzo uczciwa firma, która wykonuje swoje zadania na najwyższym poziomie. Korzystają z ciekawych innowacji dla rynku badawczego, pomagających rozwijać się m.in branży medycznej i farmaceutycznej. To firma, która traktuje poważnie swoich klientów.
Doskonałe miejsce pracy, przyjazna atmosfera, wymagające projekty. Polecam osobom z głową na karku, lubiącym trudne wyzwania.
js_loader

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.