Strona główna » Agencje Badawcze » CATI » IQS

IQS

Adres

ul. Mangalia 2A, 02-758 Warszawa

GPS

52.1888464, 21.047158


IQS Jesteśmy polską firmą badawczo-analityczną. Jako jedna z TOP 10 agencji badawczych w Polsce, od ponad 20 lat wspieramy Klientów w procesach strategiczno-marketingowych. Dostarczamy wartościowych rekomendacji biznesowych. Nasze narzędzia i produkty badawcze pozwalają klientom zrozumieć rynek i konsumenta w zmiennym otoczeniu konkurencyjnym.

W projektach łączymy nowoczesną i zaawansowaną technologię ze sprawdzonymi, precyzyjnymi metodologami badawczymi. A dodatkowe warsztaty z Klientem umożłiwiają wypracowanie praktycznych wskazówek biznesowych.

Dostosowując się do problemu Klienta korzystamy z nowoczesnej platformy do badań on-line i off-line, a także kompilacji badań jakościowych (FGI, IDI) i ilościowych (CATI, CAWI, CAPI).

Posiadamy też własny internetowy panel badawczy, Opinie.pl. Wieloletnie doświadczenie i szeroki wachlarz narzędzi pozwala nam wykorzystać maksymalnie możliwości badawcze celem efektownego wsparcia procesów marketingowych dla naszych Klientów.
Nasza praca to pozyskiwanie, przetwarzanie i analiza danych (deklaratywnych i pasywnych) oraz projektowanie rozwiązań badawczych. Rozwijamy własne narzędzia technologiczne, które dają możliwość pozyskania nowych źródeł danych lub usprawniają dotychczasowe procesy.

IQS BADANIA

Oferujemy bogate portfolio produktów badawczych, oraz metod i narzędzi do realizacji badań, zarówno jakościowych, jak i ilościowych. Wspólnie z Klientami angażujemy się w poszukiwanie nowych trendów i inisightów konsumenckich.

IQS RAPORTY

W IQS realizujemy szereg autorskich projektów badawczych (badania syndykatowe), dzięki którym dysponujemy gotowymi raportami, zawierającymi pogłębioną wiedzę na temat najważniejszych zjawisk i zmian społecznych oraz rynkowych, które powstają w wyniku głębokiej eksploracji i diagnozy rynku.

IQS DATA

W dzisiejszej rzeczywistości ilość posiadanych danych jest wtórna. Kluczowy jest sposób ich przetwarzania, analizy oraz wyciągania wniosków, które tworzą unikalną wartość biznesową.

Opinie Google

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *