Strona główna » Agencje Badawcze » Badania Ilościowe » ConQuest Consulting

ConQuest Consulting

Address

ul. Rakowiecka 39A/18, 02-521 Warszawa

GPS

52.2073149, 21.0078639


ConQuest Consulting – Badania i Analizy

W ConQuest od1998 roku świadczymy usługi najwyższej jakości z zakresu doradztwa biznesowego, obejmujące między innymi badania ilościowe i jakościowe, analizy rynku i konkurencji, strategie marketingowe oraz optymalizacje modeli biznesowych.
Posiadamy szeroką wiedzę i doświadczenie, które zdobywaliśmy w trakcie realizacji projektów zarówno dla sektora prywatnego, jak i publicznego. Wspieramy naszych Klientów na wszystkich płaszczyznach działania i dajemy gwarancję wykorzystania pełnego potencjału zasobów przedsiębiorstw.

Pomogliśmy już ponad 550 Klientom w rozwijaniu ich firm na rodzimych, a także zagranicznych rynkach.

Usługi ConQuest

Analiza rynku

Jeżeli planujesz ekspansję na nowe rynki lub chcesz zdywersyfikować działalność firmy, przed podjęciem decyzji powinieneś szczegółowo poznać otoczenie rynkowe.
W ramach badania rynku otrzymasz informacje na temat trendów występujących w danej branży. Dodatkowo z wykonanej analizy preferencji potencjalnych odbiorców Twoich produktów dowiesz się, czego klienci od Ciebie oczekują.

Analiza konkurencji

Dopełnieniem badania rynku jest analiza firm oferujących konkurencyjne rozwiązania. Uzyskasz od nas informacje na temat głównych graczy rynkowych.
Skompletowane najlepsze praktyki marketingowe czy sprzedażowe, będą mogły zostać zaimplementowane w Twojej firmie i pozwolą na zwiększenie udziałów w rynku.

Doradztwo strategiczne

Doradztwo strategiczne, czyli dogłębna analiza funkcjonowania Twojej działalności na danym rynku, pozwoli na identyfikację i optymalizację mocnych stron w łańcuchu procesów decyzyjnych. Umożliwi także wdrożenie innowacyjnych rozwiązań oraz wyznaczenie nowych kierunków rozwoju dla Twojej firmy.
Dzięki doradztwu strategicznemu dowiesz się, jakie działania powinieneś prowadzić, aby osiągnąć wyznaczone cele rynkowe.

Leave a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *