Strona główna » Agencje Badawcze » Zalass Consulting

Zalass Consulting

Adres

ul. Królewska 2/2 30-045 Kraków

GPS

50.0701992, 19.92433410000001


Zalass Consulting

Mamy ciekawe podejście do budowania Customer Experience, a zarażając nim, pomagamy firmom poprawiać doświadczenia klientów na całej ścieżce kontaktu z produktem, marką czy usługą – w efekcie, zwiększać zyski.

Relacje z firmami są jak relacje z ludźmi.
To właściwie są relacje z ludźmi.
Jesteśmy wyznawcami teorii, że ludzie robią biznes z tymi, których lubią. Wybierają firmy i marki, których ludzką twarz lubią. A jak jest z sympatią do ludzkiej twarzy Twojej firmy?

Chętnie to dla Ciebie sprawdzimy! W końcu firmy nie są takie, jakie wydaje im się, że są, ale takie, jakimi widzą je klienci. Będziemy dla Ciebie wsparciem w organizacji narzędzi do nieustającego słuchania głosu klientów i wdrażaniu zmian, które przyniosą podniesienie poziomu Customer Experience.

Co robimy?
Pomagamy firmom poprawiać doświadczenia klientów na całej ścieżce kontaktu z produktem, marką czy usługą – w efekcie, zwiększać zyski.

Podobne przesłanie towarzyszy wielu firmom z naszej branży. Można więc przyjąć, że bardziej wyjątkowe od tego, do czego zmierzamy jest to, jak to robimy i jaką mamy filozofię dotyczącą budowania Customer Experience.

Do realizacji naszej wizji budowania Customer Experience wykorzystujemy popularne na rynku metody badawcze, ale także autorskie narzędzia i metody analizy pozyskiwanych informacji. Dobieramy je do każdego projektu, by prowadzone działania były jak najbardziej efektywne dla Twojej organizacji.

 

Opinie Google

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *