Strona główna » Agencje Badawcze » Tajemniczy Klient » Open Research

Open Research

Address

ul. Obrzeżna 5 02-691 Warszawa

GPS

52.1746755, 21.0001567


Open Research

Jesteśmy zespołem specjalistów z zakresu badań konsumenckich oraz shopperowych.
Posiadamy szerokie doświadczenie w zakresie badań konsumenckich i shopperowych. Korzystamy z nowych technologii i jesteśmy otwarci na nowe metody badań, które ułatwiają i usprawniają dotarcie do zrealizowania celu badawczego. Takie podejście pozwoliło nam opracować zestaw unikalnych rozwiązań na częste problemy Klientów w zakresie: badań konsumenckich, shopperowych, poszukiwania insightów do zwiększania sprzedaży.

Naszą główną specjalizacją są badania shopperowe, związane bezpośrednio z analizą miejsca sprzedaży. Stosujemy nieinwazyjne obserwacje zachowań kupujących, analizujemy ich sposób podejmowania decyzji w sklepie oraz łączymy tę wiedzę z danymi deklaratywnymi. Dzięki połączeniu dwóch obszarów uzyskujemy pełny obraz motywacji zakupowych konsumentów. Na podstawie wyników badań rekomendujemy rozwiązania mające na celu efektywne wpłynięcie na sprzedaż.

Rozwiązania
Proponujemy nowe podejście w badaniach rynku. Wnikliwa obserwacja, gruntowna analiza oraz informacje dostarczane w maksymalnie szybkim czasie – to nasze zalety, doceniane przez grono licznych Klientów. Różnorodne projekty dla liderów z branż FMCG, sieci handlowych czynią nas ekspertami w prowadzeniu badań konsumenckich i shopperowych.

Leave a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *