Strona główna » Agencje Badawcze » CEM

CEM

Adres

30-102 Kraków, ul. Syrokomli 10

GPS

50.0560326, 19.9254022

E-mail


CEM Instytut Badań Rynku i Opinii Publicznej

Instytut CEM działa na rynku od 1990 r. Został założony przez profesora Jana Jerschinę i grono jego współpracowników z Uniwersytetu Jagiellońskego oraz Akademii Ekonomicznej w Krakowie. Przez lata działania współpracowaliśmy z dziesiątkami organizacji badawczych i przedsiębiorstw z Europy i Ameryki Północnej. Dzięki zdobytemu doświadczeniu możemy prowadzić nowoczesne badania na najwyższym poziomie.

Oferujemy pełny zakres badań marketingowych i badań opinii publicznej. Ponadto dysponujemy zestawem specjalnych metod badań marketingowych o nazwie Better Insight Strategy®, które umożliwiają tworzenie systemu informacji marketingowej w przedsiębiorstwach i instytucjach.

Jesteśmy członkiem OFBOiR, organizacji strzegącej standardów profesjonalnych i etycznych w badaniach rynku, a Elżbieta Lesińska, prezes zarządu, jest członkiem ESOMAR (Europejskie Stowarzyszenie Badaczy Opinii Publicznej i Rynku).

Działamy w skali ogólnopolskiej a także organizujemy badania międzynarodowe w krajach Środkowej i Wschodniej Europy.

Dysponujemy systemem CATI (komputerowy system wspierania wywiadów telefonicznych) oraz CAWI (system do badań internetowych).

Ściśle kontrolujemy jakość danych: w przypadku badań telefonicznych zapewniamy stały nadzór nad prowadzonymi wywiadami. W przypadku wywiadów osobistych w kontrolujemy jakość za pomocą sprawdzających wywiadów telefonicznych lub stosując bezpośredni nadzór w terenie.

Opinie Google

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *