BBM Biuro Badań Marketingowych

jest niezależną wyspecjalizowaną firmą badawczą prowadzącą badania od 1995 roku. Prowadzimy badania marketingowe, badania rynku, badania społeczne, realizowane we wszystkich technikach ilościowych i jakościowych.

Oferujemy szeroki zakres badań odpowiadających różnym potrzebom Klientów, które składają się z rzetelnej analizy i informacji rynkowej, zgodnie z przyjętymi w metodologii nauk zasadami realizacji badań. Prowadzimy badania reprezentatywne na zlecenie Klientów prywatnych i państwowych reprezentujących różne branże na terenie Polski oraz przy współpracy z partnerami zagranicznymi w krajach Unii Europejskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, BBM Biuro Badań Marketingowych zyskało liczną rzeszę zadowolonych Klientów i zaliczane jest do czołowych firm badawczych w Polsce. Jesteśmy partnerem i doradcą Klienta w biznesie.

Oferta Badawcza

Realizowane przez Nas badania marketingowe i badania rynku, prowadzone są na reprezentatywnych próbach badawczych przy wykorzystaniu różnych rodzai, metod i technik badawczych.

Address & Contact

Our Address

ul. Słonecznikowa 16, 64 - 100 Leszno, Poland