Strona główna » Agencje Badawcze » BBM Biuro Badań Marketingowych

BBM Biuro Badań Marketingowych

Address

ul. Słonecznikowa 16, 64 – 100 Leszno, Poland

GPS

51.8303079, 16.5419331


BBM Biuro Badań Marketingowych

jest niezależną wyspecjalizowaną firmą badawczą prowadzącą badania od 1995 roku. Prowadzimy badania marketingowe, badania rynku, badania społeczne, realizowane we wszystkich technikach ilościowych i jakościowych.

Oferujemy szeroki zakres badań odpowiadających różnym potrzebom Klientów, które składają się z rzetelnej analizy i informacji rynkowej, zgodnie z przyjętymi w metodologii nauk zasadami realizacji badań. Prowadzimy badania reprezentatywne na zlecenie Klientów prywatnych i państwowych reprezentujących różne branże na terenie Polski oraz przy współpracy z partnerami zagranicznymi w krajach Unii Europejskiej.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu, BBM Biuro Badań Marketingowych zyskało liczną rzeszę zadowolonych Klientów i zaliczane jest do czołowych firm badawczych w Polsce. Jesteśmy partnerem i doradcą Klienta w biznesie.

Oferta Badawcza

Realizowane przez Nas badania marketingowe i badania rynku, prowadzone są na reprezentatywnych próbach badawczych przy wykorzystaniu różnych rodzai, metod i technik badawczych.

Leave a review

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *