Strona główna » Agencje Badawcze » ABR SESTA

ABR SESTA

Adres

ul. L. Krzywickiego 34 02-078 Warszawa

GPS

52.2214994, 21.0001255


ABR SESTA

ABR SESTA Sp. z o.o. jest Agencją Badania Rynku oferującą pełny zakres usług badawczych (badania konsumenckie, badania klientów biznesowych, badania retail audit, analizy rynkowe). Specjalizujemy się w badaniach środowiska zakupowego, które wspierają działy Sprzedaży, Category Management i Trade Marketingu producentów oraz decydentów w firmach handlu detalicznego i hurtowniach. Doświadczenia zdobyte na tym rynku wykorzystujemy także w pracy dla firm usługodawczych różnych branż. W naszym portfolio są także badania dedykowane działalności marketingowej przedsiębiorstw, obejmujące wszystkie elementy marketingu mix.

Projekty realizowane przez ABR SESTA są ?szyte na miarę?. Staramy się wsłuchać w potrzeby naszych Klientów, określić obszary badania i zaproponować metody, które dadzą odpowiedź na nurtujące kwestie. Każdy problem badawczy analizujemy holistycznie, łącząc odpowiednie techniki i metody badawcze, aby uzyskać pełny obraz sytuacji i stworzyć projekt, którego wyniki będzie można wykorzystać do codziennej pracy. W swojej pracy wykorzystujemy innowacyjne rozwiązania bazodanowe, nowoczesne techniki zbierania danych (palmtopy ze skanerami kodów keskowych i lokalizacją GPS, własne studio CATI, rejestracja kamerami) oraz tworzymy autorskie aplikacje analityczne (systemy raportowania on-line).

Swój rozwój i pozycję zawdzięczamy doświadczeniu i pracy całego zespołu, ale przede wszystkim zaufaniu naszych Klientów.

Opinie Google

Zostaw opinię

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *